Služby

Nabízíme širokou škálu služeb pod jednou střechou, čímž vám ušetříme čas a starosti. K těmto službám patří nejen prodej a pronájem nemovitosti, ale i správa nemovitostí, právní a finanční poradenství a zajištění přepisu energií. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

Pronájem

Pomůžeme Vám najít spolehlivého nájemce. Zorganizujeme prohlídky nemovitosti a postaráme se o sepsání nájemní smlouvy.

Prodej

Pomůžeme Vám prodat Vaši nemovitost v co nejkratším čase za tu nejlepší cenu. Zorganizujeme prohlídky a zajistíme bezproblémové předání nemovitosti kupujícímu.

Ocenění nemovitosti

Nabízíme profesionální a spolehlivé ocenění nemovitostí na základě důkladné analýzy trhu. Stanovíme adekvátní prodejní cenu, která vám pomůže dosáhnout maximálního zisku.

Zařízení potřebných dokumentů k prodeji nemovitosti

Zařídíme za Vás dokumentaci, která je potřeba při prodeji nemovitosti. Mezi nejčastější potřebné dokumenty patří: list vlastnictví, půdorys nebo průkaz energetické náročnosti budovy.

Profesionální letecké záběry a videa z dronu

Nabízíme profesionální služby leteckých záběrů a natáčení videí z dronu, které pomohou vašim nemovitostem vyniknout z konkurence.

Profesionální prezentace Vaší nemovitosti

Postaráme se o profesionální nafocení Vaší nemovitosti, vytvoření inzerátů, jejich umístění na relevantní portály a propagaci na sociálních sítích.

Homestaging nebo virtuální staging

Vaši nemovitost naaranžujeme pomocí chytrých designových úprav a vytvoříme prostorný, útulný a moderní dojem, díky kterému si kupující dokážou snáze představit, jak se v něm bude žít.

Právní poradenství

Zajistíme veškerou právní dokumentaci potřebnou pro hladký průběh prodeje nebo pronájmu. Postaráme se o vytvoření rezervačních, nájemních i kupních smluv a provedeme za Vás návrh na vklad do katastru nemovitostí.

Finanční poradenství

Pokud plánujete koupit nemovitost prostřednictvím hypotečního úvěru, tak Vám dokážeme zajistit výhodné hypoteční poradenství na míru Vašim potřebám. Celý proces financování proběhne hladce.

Správa nemovitostí

Nabízíme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí, ať už se jedná o byty, domy, komerční prostory nebo pozemky. Zajistíme komunikaci s nájemníky, výběr nájemného, drobné opravy i rozsáhlejší rekonstrukce.

Finanční odměna za doporučení

Pokud máte někoho ve svém okolí, kdo pronajímá nebo prodává nemovitost, tak tato šance je přesně pro Vás. Stáčí nám předat kontakt a pokud se obchod uskuteční, tak dostanete 10% jako odměnu.

Zajištění přepisu energií

Zajistíme pro Vás bezplatný přepis elektřiny a plynu na nového nájemce nebo vlastníka nemovitosti za velmi výhodné ceny. Veškerou administrativu spojenou s přepisem vyřídíme za Vás.

Zajištění pojištění domácnosti

Koupě nemovitosti je velký krok a s ním přichází i zodpovědnost za její ochranu. Proto Vám po koupi nové nemovitosti nabízíme pomoc se zajištěním pojištění domácnosti.

Services also for foreigners

If you are thinking about buying, selling or renting an apartment in the Czech Republic, do not hesitate to contact us. Our team communicates fluently in English. We will be happy to help you.